depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
 
depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
Hírek | Hírek
Hirdetés

Delta Machine - Hallgass bele

Delta Machine - Hallgass bele

Pici részletek :)











Ajánlott videók
Recoil - Allelujah - Videó 2009.11.11. Number One - Német Interjú - 3.rész 1986.02.10. But Not Tonight 1997 Ultra EPK - magyar felirat 1989.08.29. Personal Jesus 2009.06.25. RTL Klub - Reflektor

2013.03.15. 15:43 | Precious101 | 77707 Olvasás | 493 Hozzászólás | Nyomtatás
 
Lapozás: « Első  <  14 15 16 17 18 >  Utolsó »
193. Hozzászóló: popp | Időpont: 2013.03.20. 04:17

A Delux oldal bűvöletében.

 
192. Hozzászóló: EL GRECO | Időpont: 2013.03.20. 04:15
EL GRECO

@ Thomas_cs

...nekem csak így - ezeket már “rongyosra” hallgatva - “könnyebb kibírni”...  ;) 
https://soundcloud.com/#ultra_depeche


+ rádióval…  |-|
http://www.kozlov.ru/Radio/Albums.aspx?id=49&ArtistID=4

 
191. Hozzászóló: EL GRECO | Időpont: 2013.03.20. 02:25
EL GRECO

:)

vm2EefnXFf8.jpg

 
190. Hozzászóló: Classic_Mode | Időpont: 2013.03.20. 02:18
Classic_Mode

Szó mi szó a Deluxe négy dala is kiváló, erős, életképes igazi nagybetűs DÉEM. Feltámadás! Húsvéti Csoda :)

 
189. Hozzászóló: popp | Időpont: 2013.03.20. 01:59

Az ember nem győzi kapkodni magát. Nagyon régen várva ezt. A plusz 4 több, mint egyszerű plusz.

 
188. Hozzászóló: Thomas_cs | Időpont: 2013.03.20. 01:41
Thomas_cs

Tharsis:
Én megelőztem a dolgot, mert és a rövidített változatban sem hallgattam bele :). Így valahogy könnyebb kibírni az album megjelenéséig:). Azért élvezettel olvasom itt a hozzászólásokat:). Már csak 2 nap, azt már kibírom.

 
187. Hozzászóló: zoltan74 | Időpont: 2013.03.20. 01:07

Hát ez a B oldal is fantasztikus az A oldalra is felfért volna. Martin inkább az Alwayst hagyta volna az A-ra, jobb mint a Child Inside.Nagyon szuper ez a lemez.

 
186. Hozzászóló: popp | Időpont: 2013.03.20. 01:03

Az always-el felcsatolták az i-re az ábrándpontot. Zseniális.

 
185. Hozzászóló: OLI-87 | Időpont: 2013.03.19. 20:15
OLI-87

A kedvenc DM albumaim:

- Construction Time Again
- Some Great Reward
- Black Celebration
- Music For The Masses
- Violator
- DELTA MACHINE !!!!! :) :) :)

szerintem ezzel mindent elmondtam! :D

 
184. Hozzászóló: Szilaj | Időpont: 2013.03.19. 19:34
Szilaj

Na azt viszont nem gondoltam volna, hogy elérkezik az a pillanat amikor Dave dalai veszik át egy DM lemez “uralmát”!
Pedig nekem most ez nagyon így van….folyamatos libabőr

Zseniálisak lettek!  xxx

 
183. Hozzászóló: Tharsis | Időpont: 2013.03.19. 17:14
Tharsis

Nálam ez egyfajta rituálé már, és most se akarom megtörni. :) A DM albumait nem szabad kutyafuttában hallgatni, főleg az újabbakat.

 
182. Hozzászóló: kram | Időpont: 2013.03.19. 17:12

Mazohista vagy, de le a kalappal.

 
181. Hozzászóló: Tharsis | Időpont: 2013.03.19. 17:06
Tharsis

Még nem! Szeretném a gyári kiadást meghallgatni. Ma már nem bírtam és az Always -sel kivételt tettem, mert annyira érdekesnek tartottam a részlet alapján. Azóta már vagy 8 -szor meghallgattam. Ez a vonósokba oltott Kraftwerk-minimál hármas Martin hangjával egyszerűen lenyűgöz.

 
180. Hozzászóló: novi1 | Időpont: 2013.03.19. 17:05

Should be higher…atya ur isten osszepisiltem magam!!!!!:)))

 
179. Hozzászóló: kram | Időpont: 2013.03.19. 17:03

Tharsis!
Még nem hallgattad meg a lemezt?

 
178. Hozzászóló: Tharsis | Időpont: 2013.03.19. 16:57
Tharsis

kram bátyó! Magam is ilyen anyagot várok! Örülök, hogy ennyire innovatívak. Ja és még annyit az Always -hez, hogy legszívesebben odadörgölném Justin Bieber orra alá, hogy: “öreg, Te mikor fogsz ilyen kiforrott és egyedi alkotást csinálni? Vonulj vissza!”  :-)

 
177. Hozzászóló: Tharsis | Időpont: 2013.03.19. 16:51
Tharsis

Meghallgattam az Always -t végig, és letettem a hajam! Azt a k*rva…. Én még nem hallottam ilyen rohadtul jól eltalált mixet, ami ennyire összehozta volna stílusokat. Ez zseniális!!! És ez csak a B Side egy kis szelete. Teljesen felcsigázott ez a progresszív élmény!

 
176. Hozzászóló: kram | Időpont: 2013.03.19. 16:50

Ajajjjj…........................ Nagyon nehéz anyag.
Semmi korábbi DM-hez nem hasonlítható. Mehet minden ősmódos elvárás a lecsóba. Megint valami tök új. A pályafutásuk alatt mi mindent csináltak már!

Elsőre nem tudtam vele mit kezdeni, de most már értem. Ha az ősmódosember a Strangelove 2-t várja, pofára esik, de kap helyette mást…..hál istennek.

A My little universe bizonyítja, hogy minden olyan spekuláció kukába való, miszerint a lemezeik azért ilyenek-olyanok, mert elrontották őket. Ilyen dalt nem lehet elcseszve, véletlenül csinálni. Elsőre szörnyű szerzemény!!!... aztán ha az ős-módos-ember elengedi görcsölő önnmagát, rájön, hogy ez zseniális. Soha nem szerettem a lassú (minimalista) dalokat, de ez olyan önellentmodásos szerkezetű és hangulatú dal, hogy az ember elképed: ilyet kitalálni is hogy lehet? De minden (ön)döbbenet ellenére nekem nagyon tetszik!!!!

A Soft touch a gyermekeim kedvence. Imádják (...a gangman-izével együtt). Na ja, az új generáció! Ez az ő hangzásuk… De ha az Ős-módos kigörcsöli magát rájön, hogy ez jó, jár a lábam rá. Hát ez élvezetes! Lazítsatok ősmódosok!

A Sooth my soul szövege pedig bizony direkt és egyszerű. De Uraim, hát nem így van? Ne művész majomkodjunk és ne legyünk képmutatók, ez egy őszinte dal (még negyven, pláne ötven magasságában). 

A dalok többsége egyébként elsőre igen nehezen emészthető és összetett, ami garancia a hosszú élvezhetőségre. Az ősmódos lemezektől is jobban tetsző PTA-ról elsőre a Precious tetszett. Na azt azóta sem hallgatom… 

Összegezve: ismét megújultak, és ha valaki úgy teszi be a lemezt, hogy letakarja az előadó nevét, és nem a SOFAD 2-t akarja hallani, nem létezik, hogy ne zabálja meg úgy, ahogy van, kortól függetlenül.

Ja, és nekem a lemez csúcsa a két utolsó szám. A Goodbye nagyon-nagyon jó, ugyanis imádom a minimál technot és a bluest is.

Az Enjoy the Silence-t valószínűleg a b…s életbe többet nem hallagatom meg magamtól, ahogy az elmúlt 20 évben sem tettem. Nem azért mert rossz, hanem mert hamar kiürült számomra a dal. A Goodbye-t 25 év múlva is be fogom tenni (már ha lesz mivel, hova).

 
175. Hozzászóló: Classic_Mode | Időpont: 2013.03.19. 16:01
Classic_Mode

még egyszer szeretném hangsúlyozni - Long Time Lie - GYILKOOOOS, wáááááá

 
174. Hozzászóló: Tharsis | Időpont: 2013.03.19. 15:58
Tharsis

Az Always -ből a részlet kegyetlen!  :D Imádom amikor Martin ennyire elborul….nem is tudom mihez hasonlítható. Szeretem az ilyen “nehéz” számokat.

 
Lapozás: « Első  <  14 15 16 17 18 >  Utolsó »
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned, ezt a belépési oldalon megteheted. Amennyiben még nem regisztráltál azt a regisztrációs oldalon tudod elvégezni.


You must be logged to post comments, You can enter on the login page. If You're not registered yet, You can do so on the registration page.
101 HANG - DEPECHE MODE - SPECIAL TRIBUTE
Kapcsolódó hírek
Kategóriák
Hirdetés
FREESTATE.hu ©